پایه، اساس و محوریت برند فیروززادگان بر این است که بجای طرح های خارجی از موتیف و آرایه های بومی و ایرانی استفاده شود و یک ارتباط صمیمی و مورد اعتماد با مخاطب برقرار سازد.
در راستای محوریت بومی برند، سعي و تلاش شده كه هويت زيبا و يكتاي بوشهر، شهرِ افتاب در جاي جاىِ دنيا به نمايش و معرفى گذاشته شود باشد كه بوشهر و بناهاى عظيمش مورد شناساييِ توريست و جهانگردان قرار گيرد.
در بخش زیورآلات ، قابل گفتن است، يكى از جذاب ترين و زيباترين حرفه از زيورآلات، كهنه كارى است.جالب همينجاست كه همين لوازم تزيينى زيباىِ كهنه كارى شده در كشور ما طرفداران زيادى دارند.
هيچ گاه فكر نميكرديد كه روزى همين تكه فلز بعد از كهنه كارى گردن اويز و يا دستبند يك خانم شيك پوش باشد و يا هيچگاه تصور نميكرديد همين تكه فلز كهن كارى شده روزى گوشواره يكى از افرادى باشد كه شايد قبلا فقط به گوشواره هاى گران بهاء طلا و … قانع بود.
به همین لحاظ برند فيروززادگان توانسته با حمايت شما عزيزان و علمِ در مباحث اصولى ريخته گرى ، ساخت و پرداخت، زيورآلات كهنه كارى را در بوشهر كليد بزند و براى اولين بار در بوشهر اين هنرِ قديمى و زيبا را با فلزات نيكل، روى و مس ، تركيب، ساخته و به معرض ديد بگذارد.
هم اكنون اين هنر در بعضى از شهرهاى ايران رواج يافته و استفاده ميشود.